Za dobry obiad, którym najemy się do syta, wcale nie trzeba płacić bardzo dużo. Obecnie w Warszawie znajdziemy sporo lokali, które specjalizują się w przygotowywaniu wyśmienitych dań obiadowych w atrakcyjnych cenach. Gdzie warto wybrać się na najtańszy obiad w stolicy?
 
Nie każdy z nas może pozwolić sobie na stołowanie się w drogich restauracjach. Często wolimy tańsze lokale, gdzie możemy zjeść jak u mamy. Wystarczy tylko, że wpiszemy do internetu takie słowa jak „tanie obiady Warszawa”, żeby natychmiast przekonać się, że ofert jest bardzo dużo.
 
Co zjemy bez przepłacania?
Wydawałoby się, że za około 10 złotych nie zjemy za dużo i za dobrze. Nic bardziej mylnego, ponieważ możemy również zasmakować w wyśmienitych daniach kuchni polskiej kosztujących właśnie tak mało. W związku z tym jedzenie na mieście wcale nie musi kosztować cię spor – nawet jeżeli chcesz robić to codziennie.
 
W cenie poniżej 10 złotych możemy zakupić przykładowo takie dania jak pierogi ruskie, naleśniki z dodatkami na słono i na słodko, fasolkę po bretońsku, ziemniaki z surówką, zupy – często kosztują około 3-4 złote. Za około 12-16 złotych zjemy z kolei obiad składający się nawet z dwóch dań w zależności od lokalu. W tej cenie zamówimy obiad składający się na przykład z kotleta drobiowego lub schabowego, ziemniaków raz surówki, a także zupy dnia, na przykład może być to zupa pomidorowa, ogórkowa, jarzynowa.
 
Jak widać, jeżeli chodzi o tanie obiady Warszawa ma sporo do zaoferowania, wobec tego każdy z nas będzie mógł znaleźć dla siebie coś w swoim stylu, zarówno jeżeli chodzi o potrawy mięsne, jak i wegetariańskie.
 
Sprawdź dobre adresy już teraz!
Jeżeli masz ochotę na smaczny i tani obiad, w takim przypadku adresy rekomendowanych lokali, gdzie ceny są bardzo zachęcające, można znaleźć już teraz przez internet. Wraz z nimi możemy również sprawdzić opinie, które pomogą w wyselekcjonowaniu takich adresów, które są najbardziej polecane przez gości. Oczywiście, także samodzielnie można wystawić opinie i tym samym polecić lub odradzić różne lokale.