Chcesz założyć własną firmę? A może już ją posiadasz? W takim przypadku wyrobienie pieczątek to coś, o czym warto pomyśleć. Dzięki nim możesz pieczętować różnego rodzaju dokumenty, które jako przedsiębiorca musisz przygotowywać. Jak zamówić pieczątki?

 

Dzisiaj wyrobienie pieczątek nie jest zasadniczo żadnym problemem i można zrobić to szybko i odebrać je w ciągu kilkunastu minut od złożenia zamówienia. Pieczątki dostępne są w wielu różnych wariantach do wyboru – jednokolorowe lub też wielokolorowe, również mogą mieć różne wielkości, co przekłada się na liczbę znaków, które można zmieścić na gumce pieczątki.

 

Niezawodne pieczątki firmowe

Firmy poligraficzne prowadzące wyrób pieczątek wykorzystują w tym właśnie celu nowoczesne rozwiązania. Pieczątki są dzięki temu bezawaryjne, podczas odbijania tekstu nie wydają głośnych dźwięków, także posiadają specjalne zabezpieczenia przed przesuwaniem na papierze i nie wysychają.

 

Na firmowej pieczątce można zamieścić szereg informacji. Najczęściej są to:

  • nazwa firmy
  • imię i nazwisko posiadacza pieczątki
  • adres firmy
  • numery NIP i REGON
  • telefony
  • adres e-mailowy
  • adres strony internetowej

 

Co więcej, niektóre firmy oferują również efektowne pieczątki z grafikami na zamówienie. Jeżeli chcesz, aby na twojej pieczątce znalazło się logo firmy, także jest to możliwe. Oczywiście, jest to usługa związana z wyższym kosztem, ale także taka pieczątka firmowa wygląda naprawdę efektownie i ma także wszechstronne zastosowanie.

 

Gdzie zamówić pieczątki?

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie na pieczątki, możesz znaleźć firmy poligraficzne zajmujące się ich produkcją przez internet. Po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej słów typu „pieczątki warszawa centrum”, możesz błyskawicznie zapoznać się z różnymi ofertami w danej lokalizacji. Wtedy możesz załatwić wszystko na miejscu, dlatego też nie ma potrzeby czekania na odbiór pieczątek.

 

Gdy jednak masz czas lub w okolicy nie masz żadnej firmy, która prowadzi tego rodzaju usługi, w takim przypadku możesz również złożyć zamówienie przez internet. Zazwyczaj czas oczekiwania na realizację do kilka dni razem z dostawą.